return to list

🤓 Branding & Events Specialists

Undisclosed salary

🌍 Unity Group | Strzegomska 2-4, Wrocław

🖥 https://www.unity.pl/

#events, #EB

Unity Group od 1997 roku wdraża rozwiązania w zakresie cyfrowej transformacji handlu. Spółka ma na koncie ponad 500 udanych projektów i oferuje rozwiązania w 4 kluczowych obszarach:

> KLIENT / rozwiązania e-commerce, portale self-service i platformy digital experience pozwalające na przyspieszanie sprzedaży i budowanie zaangażowania klientów.

> PROCESY / od informacji o produktach, cenach, zarządzaniu zatowarowaniem i zamówieniami po cyfryzację procesów biznesowych dla trwałego zwiększenia efektywności.

> Dane / rozwiązania typu Business Intelligence oraz analiza danych, będące siłą napędową nowoczesnej firmy.

> ARCHITEKTURA IT / solidna, skalowalna i bezpieczna architektura IT, która wzmacnia biznes

Unity Group to interdyscyplinarny zespół ekspertów, realizujący projekty transformacji cyfrowej dla wiodących marek, takich jak m.in: Leroy Merlin, Nestle, McDonald’s, SIG, Swiss Re, Credit Agricole, Deutsche Bank, Volkswagen Group, General Motors, OnniBus, GATX, GLS, HP, LPP czy RTV Euro AGD i wiele innych.

Na co dzień stawiamy na samodzielność zespołów projektowych, wierząc, że zaufanie i swoboda w podejmowaniu decyzji bezpośrednio przekłada się na zaangażowanie i efekty naszej pracy. Tworzymy organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą.

Więcej o naszej pracy możesz przeczytać na https://www.unitygroup.com/pl/kariera/ 

Do Twoich zadań należeć będzie:

 
To praca idealna dla Ciebie, jeśli:


Wiemy, że mamy sporą listę wymagań. Jeżeli mimo tego, że nie spełniasz każdego z nich czujesz, że do nas pasujesz, aplikuj!

Co możemy zaoferować:

Mamy oczywiście standardy w stylu: pakiet medyczny, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie, biblioteka firmowa itp. ale to, co nas naprawdę wyróżnia to:


No i może jeszcze kaczka :)