return to list

🤓 HR Business Partner

10 000 - 14 000 PLN netto

🌍 Untitled Kingdom | Przemysłowa 12, Kraków

🖥 https://www.untitledkingdom.com

#softwarehouse, #HRBP, #b2b

W Untitled Kingdom zawsze działamy z pasją. Tworzymy oprogramowania do aplikacji webowych i mobilnych, prowadzimy warsztaty i budujemy strategie produktowe — bo lubimy to robić :)) Dlatego szukamy kogoś, kto z pasją będzie współprowadził firmę i zarządzał talentem.

Technologia to nasze narzędzie, ale naszym celem jest zmienić świat (!), zapewniając szerszy dostęp do ochrony zdrowia, prewencji i diagnostyki. Wybieramy tylko projekty, które poprawiają zdrowie i życie użytkowników — digital health, Internet of Things i FemTech. Nie pracujemy „dla klientów”, a pracujemy z partnerami. Są oni integralną częścią naszego zespołu i codziennie współpracują z nami nad realizacją projektów jak Elvie, Remedee i SafeHub. I przynosi to całkiem niezłe efekty. Przynajmniej tak twierdzą Daily Mail i TechCrunch.

Szukamy kogoś, kto zadba o członków zespołu Untitled Kingdom, którzy podzielają naszą misję i chcą rozwijać się w projektach medycznych. Wartości, które są nam bliskie to quality (nie chodzimy na skróty w żadnym obszarze), transparency(otwarta komunikacja i jakościowy feedback wobec wszystkich), a także family(możemy na siebie liczyć, mamy do siebie indywidualne podejście). Cenimy zdanie wszystkich osób w zespole, więc oprócz tematów związanych z HR możesz śmiało doradzać partnerom i zespołowi w kwestii możliwych rozwiązań i udoskonaleń.

TWOJA ROLA

Jako HR Business Partner będziesz ściśle współpracowała/współpracował z Zarządem Untitled Kingdom i liderami zespołów domenowych. Zarówno w budowaniu strategii personalnej, jak i w zarządzaniu różnymi obszarami HR. Bardzo ważne są dla nas relacje między wszystkimi osobami w firmie. Naszą kluczową wartością jest family, dlatego Twoim głównym zadaniem będzie proaktywne wspieranie naszych pracowników i liderów. Chcemy, by HR Business Partner w Untitled Kingdom był nieodłączną częścią naszej społeczności i pomagał zmieniać organizację zgodnie z potrzebami naszych pracowników, partnerów, jak i całej firmy.

ZAPRASZAMY CIĘ DO NAS JEŚLI: 


W UNTITLED KINGDOM MOŻESZ ZYSKAĆ:


Obecnie pracujemy zdalnie i spotykamy się na Zoomie, ale biuro jest cały czas do dyspozycji. Zawsze jest z kim napić się kawy lub wyjść na lunch.
Jeżeli czujesz, że to jest coś dla Ciebie, to śmiało aplikuj — chętnie porozmawiamy :-)