return to list

🤓 IT Recruitment specialist

3 500 - 6 000 PLN netto

🌍 Untitled Kingdom | Przemysłowa 12, Kraków

🖥 https://www.untitledkingdom.com/

#rekrutacja, #sourcing

W Untitled Kingdom z pasją tworzymy oprogramowanie dla aplikacji webowych i mobilnych, prowadzimy warsztaty, budujemy strategie produktowe oraz projektujemy usługi. Koncentrujemy się na projektach, które rozwiązują istotne problemy ludzi i stawiają przed nami wyzwanie. Obszary, w których najbardziej lubimy pracować to digital health, Internet of Things i FemTech. Tworzymy produkty nagradzane w licznych konkursach i opisywane przez Forbes, TechCrunch czy Dailymail, a są to m.in. Elvie, MysteryVibe, SafeHub czy VergeSense

Nie pracujemy dla klientów, ale pracujemy z partnerami, którzy stanowią integralną część zespołu i na co dzień współpracują z nami nad realizacją projektu. Wartości, które są nam bliskie to quality (nie chodzimy na skróty w żadnym obszarze), transparency (jakościowy feedback wobec koleżanek i kolegów, partnerów oraz otwarta komunikacja), a także family (możemy na siebie liczyć, mamy do siebie indywidualne podejście). W projektach cenimy zdanie wszystkich członków zespołu, dlatego możesz śmiało doradzać partnerom i zespołowi w kwestii możliwych rozwiązań i udoskonaleń, które Ci tylko przyjdą do głowy.  

TWOJA ROLA I TWÓJ ZESPÓŁ 
Cześć! Z tej strony Ola, Ania i Gosia, czyli zespół Market Success. Jeżeli do nas dołączysz, będziesz pozyskiwać nowych kandydatów do pracy. Będziesz odpowiadać za proces rekrutacji osób, które dołączą do Untitled Kingdom, od aktywnego poszukiwania kandydatów, nawiązywania i dbania o relacje, po wsparcie w działaniach employer brandingowych. Na tym stanowisku wykorzystasz umiejętności zarówno z obszaru researchu, rekrutacji jak i te bardziej kreatywne. Nasz team jest interdyscyplinarny, łączy w sobie specjalności z zakresu direct search, rekrutacji, marketingu, social mediów, sprzedaży i rozwoju biznesu. Wiemy z doświadczenia, że sprzedaż i rekrutacja ma wiele punktów wspólnych, dlatego czerpiemy od siebie garściami. Na co dzień wykorzystujemy scrum/agile, możesz się spodziewać otwartej komunikacji i szybkiego przepływu informacji. Będziesz mieć wpływ na usprawnienia procesów i rozwój naszego zespołu.

ZAPRASZAMY CIĘ DO DOŁĄCZENIA DO NAS JEŻELI:


U NAS MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ:


 Jeżeli czujesz, że to jest coś dla Ciebie, to śmiało aplikuj - chętnie porozmawiamy :-)