return to list

🤓 Recruitment Specialist

Undisclosed salary

🌍 Untitled Kingdom | Przemysłowa 12, Kraków

🖥 http://www.untitledkingdom.com

#directsearch, #rekruterwIT

W Untitled Kingdom z pasją tworzymy oprogramowanie dla aplikacji webowych i mobilnych, prowadzimywarsztaty, budujemy strategie produktowe oraz projektujemy usługi. Koncentrujemy się na projektach, które rozwiązują istotne problemy ludzi, a zarazem są dla nas wyzwaniem pod kątem produktowym i developerskim, dlatego obszary, w których najbardziej lubimy pracować to Internet of Things, digital health oraz FemTech. Tworzymy produkty nagradzane w licznych konkursach i opisywane przez Forbes, TechCrunch czy Dailymail, a są to m.in. Elvie, MysteryVibe, SafeHub czy VergeSense

Nie pracujemy dla klientów ale pracujemy z partnerami - stanowią oni integralną część zespołu i na co dzień współpracują z nami nad realizacją projektu. Wartości, które są nam bliskie to quality (nie chodzimy na skróty w żadnym obszarze), transparency (jakościowy feedback wobec kolegów, koleżanek, partnerów oraz otwarta komunikacja, dzięki czemu wiemy, na czym stoimy), a także family (możemy na siebie liczyć, mamy do siebie indywidualne podejście). W projektach cenimy zdanie wszystkich członków zespołu, dlatego możesz śmiało doradzać zespołowi w kwestii możliwych rozwiązań i udoskonaleń, które Ci tylko przyjdą do głowy.   

TWOJA ROLA
Będziesz pracować w seniorskim, scrumowym i cross-funkcjonalnym teamie odpowiedzialnym za wzrost organizacji. Na co dzień będziesz brać udział w definiowaniu wymagań rekrutacyjnych, prowadzić wielokanałowe poszukiwania naszych nowych citizenów, badać kompetencje, dopasowanie do kultury organizacyjnej, korzystać z elementów rekrutacji opartej o wartości, prowadzić wywiady i brać udział w spotkaniach, doradzając przy tym zespołom. Będziesz rozwijać i optymalizować proces i narzędzia rekrutacyjne, uczestniczyć w działaniach EB oraz innych inicjatywach strategicznych z obszaru HR i kultury organizacyjnej. 

ZAPRASZAMY CIĘ DO DOŁĄCZENIA DO NAS, JEŻELI

U NAS MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ 

Jeżeli czujesz, że to jest coś dla Ciebie, to śmiało aplikuj - chętnie porozmawiamy :-)