return to list

🤓 Researcher

3 000 - 5 500 PLN netto

🌍 Untitled Kingdom | Przemysłowa 12, Kraków

🖥 http://www.untitledkingdom.com

#recruitment, #leads, #directsearch

W Untitled Kingdom z pasją tworzymy oprogramowanie dla aplikacji webowych i mobilnych, prowadzimy warsztaty, budujemy strategie produktowe oraz projektujemy usługi. Koncentrujemy się na projektach, które rozwiązują istotne problemy ludzi i stawiają przed nami wyzwanie. Obszary, w których najbardziej lubimy pracować to digital health, Internet of Things i FemTech. Tworzymy produkty nagradzane w licznych konkursach i opisywane przez Forbes, TechCrunchczy Dailymail, a są to m.in. Elvie, MysteryVibe, SafeHub czy VergeSense.
 
Nie pracujemy dla klientów, ale pracujemy z partnerami, którzy stanowią integralną część zespołu i na co dzień współpracują z nami nad realizacją projektu. Wartości, które są nam bliskie to quality (nie chodzimy na skróty w żadnym obszarze), transparency (jakościowy feedback wobec koleżanek i kolegów, partnerów oraz otwarta komunikacja), a także family (możemy na siebie liczyć, mamy do siebie indywidualne podejście). W projektach cenimy zdanie wszystkich członków zespołu, dlatego możesz śmiało doradzać partnerom i zespołowi w kwestii możliwych rozwiązań i udoskonaleń, które Ci tylko przyjdą do głowy. 
 
TWOJA ROLA I TWÓJ ZESPÓŁ
 
Cześć! Z tej strony Ola, Ela, Klaudia i Tomek, czyli zespół Market Success. Jeżeli do nas dołączysz, będziesz z nami pozyskiwać nowe projekty i biznes oraz kandydatów do pracy. Będziesz odpowiadać za poszukiwanie osób i firm, które wypełnią nasz lejek sprzedażowy oraz rekrutacyjny. Na tym stanowisku wykorzystasz umiejętności zarówno analityczne, procesowe, jak i kreatywne.
 
Nasz team jest interdyscyplinarny, łączy w sobie specjalności z zakresu direct search, rekrutacji, marketingu, social mediów, sprzedaży i rozwoju biznesu. Wiemy z doświadczenia, że sprzedaż i rekrutacja ma wiele punktów wspólnych, dlatego czerpiemy od siebie garściami. Na co dzień wykorzystujemy scrum/agile, możesz się spodziewać otwartej komunikacji i szybkiego przepływu informacji. Będziesz mieć wpływ na usprawnienia procesów i rozwój naszego zespołu.
 
ZAPRASZAMY CIĘ DO DOŁĄCZENIA DO NAS, JEŻELI

 
U NAS MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ 

 
Jeżeli czujesz, że to jest coś dla Ciebie, to śmiało aplikuj - chętnie porozmawiamy :-)