return to list

🤓 Specjalista ds. personalnych

4 500 - 7 000 PLN brutto

🌍 uPacjenta.pl | Kuklińskiego 17a, Kraków

🖥 http://www.upacjenta.pl

#hr, #employerbranding

Jesteśmy prężnie rozwijającym się startupem działającym na styku medycyny i nowych technologii, który 3 lata temu postawił przed sobą prosty cel - przeniesienie medycyny do domu pacjenta. 🚀

Tak powstała platforma uPacjenta.pl. Nasza odpowiedź na stale rosnący trend convenience, polegający na poszukiwaniu przez użytkowników wygodnych i użytecznych rozwiązań, które ułatwiają życie i pozwalają zaoszczędzić cenny czas.

Stworzyliśmy rozwiązanie typu two sided market zrzeszające z jednej strony specjalistów branży medycznej, z drugiej pacjentów chcących zamawiać usługi medyczne prosto do swoich domów. Już dziś użytkownicy z całej Polski mogą zamawiać za pośrednictwem platformy badania laboratoryjne z dojazdem do domu oraz konsultować się online.

Przed nami jednak wiele wyzwań dlatego poszukujemy do naszego krakowskiego zespołu zdolnego HR’owca z zacięciem do tematyki employer branding, który wesprze nasze działania oraz będzie dobrym duchem naszej społeczności odpowiedzialnym nie tylko za procesy rekrutacyjne, ale i rozwojowe.
Chcesz wspólnie z nami kreować przyszłość polskiej (i nie tylko) medycyny? Dołącz już dziś!

Umowa 


Czym będziesz się zajmować:


Nasze wymagania Perks & Benefits