return to list

🤓 Recruitment & HR Specialist

6 000 - 9 000 PLN brutto

🌍 uPacjenta | Kuklińskiego 17A, Kraków

🖥 http://upacjenta.pl

#Recruiter, #HR, #English

Cenisz sobie inicjatywę i samodzielność działania? Masz świetnie oko do wyłapywania talentów? Chcesz pracować w miejscu, w którym ważna jest wspólna misja i cel? Dołącz do zespołu People&Culture uPacjenta jako Recruitment & HR Specialist i pomóż nam budować zespoły, które zmieniają świat na lepsze! 

Kim jesteśmy?
Naszą misją jest transformowanie profilaktyki zdrowia na świecie i poprzez te działania sprawianie, aby ludzie żyli dłużej w zdrowiu. Tworzymy i udoskonalamy platformę, która przenosi badania laboratoryjne do domów i biur. Przekonujemy, że lepiej zapobiegać niż leczyć i chcemy mówić o tym coraz szerzej – nie tylko w Polsce, ale i na świecie. 

Jako Recruitment & HR Specialist będziesz odpowiedzialny/a za przyciąganie i  rekrutowanie najlepszych nie tylko w Polsce, ale także międzynarodowo. Będziesz również budować najlepsze doświadczenia Kandydatów w procesie rekrutacyjnym, wspierać hiring managerów i udoskonalać nasz proces rekrutacji. Chętnie zaangażujemy Cię w tworzenie procesów wewnętrznych, we wsparcie działań Employer Brandingowych i mapowanie talentów w krajach, w których będziemy chcieli się rozwijać.  

Otrzymasz autonomię w działaniu i przestrzeń na swój rozwój. 

🏠 Do Twoich obowiązków będzie należeć:


🤝 W zamian za Twoją wiedzę i zaangażowanie oferujemy:


💡 Na tym stanowisku wymagamy:


Mile widziane: 


📞 💻 Jak będzie wyglądać nasz proces rekrutacji:

  1. Rozmowa telefoniczna 
  2. Spotkanie online z Head of People&Culture oraz osobą z Twojego przyszłego zespołu HR
  3. Zadanie rekrutacyjne
  4. Decyzja ;)

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoja rola ma znaczenie, gdzie możesz się rozwijać i pozytywnie wpływać na ludzi i otoczenie - dołącz do naszego zespołu People&Culture 🚀

Jeśli spodobała Ci się nasza oferta i czujesz, że to stanowisko jest dla Ciebie, aplikuj już teraz!