return to list

🤓 Recruitment Specialist (IT)

6 000 - 10 000 PLN brutto

🌍 uPacjenta | Kuklińskiego 17A, Kraków

🖥 http://upacjenta.pl

#IT, #Rekruter, #uPacjenta

Cenisz sobie inicjatywę i samodzielność działania? Masz świetnie oko do wyłapywania talentów i dar do pisania przykuwających treści? Chcesz pracować w miejscu, w którym ważna jest wspólna misja i cel? Dołącz do zespołu People&Culture jako Rekruter IT i pomagaj nam budować zespoły, które zmieniają świat na lepsze! 

Będziesz odpowiedzialny/a za przyciąganie, rekrutowanie i budowanie najlepszego doświadczenia Kandydatów IT w procesie rekrutacyjnym. Będziesz również wspierać i współtworzyć procesy wewnętrzne, wymyślać koncepcje na nieszablonowe podejście do rekrutacji i realizować projekty Employer Brandingowe. Otrzymasz autonomie w działaniu i przestrzeń na swój rozwój. 

🤔 Kim jesteśmy?
Przede wszystkim grupą osób, które chcą ułatwiać innym dostęp do profilaktyki zdrowotnej i zachęcać do świadomego dbania o siebie. Tworzymy i udoskonalamy platformę, która przenosi badania laboratoryjne do domów i biur. Przekonujemy, że lepiej zapobiegać niż leczyć i chcemy mówić o tym coraz szerzej – nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Pracujemy nad tym, aby ludzie mogli żyć dłużej w zdrowiu. 

🔎 Do Twoich obowiązków będzie należeć:


🤝 W zamian za Twoją wiedzę i zaangażowanie oferujemy:


💡 Na tym stanowisku wymagamy:


📞 💻 Jak będzie wyglądać nasz proces rekrutacji:

  1. Rozmowa telefoniczna z rekruterem
  2. Zadanie rekrutacyjne
  3. Spotkanie online z Head of HR - Angeliką Blicharz oraz osobą z zespołu HR - Twoją potencjalnie przyszłą koleżanką w teamie
  4. Decyzja ;)

Zespoły produktowe tworzą naszą aplikacje - zarówno dla pacjentów jak i dla specjalistów medycznych. Chcemy, żeby nasz produkt jeszcze lepiej się rozwijał, a do tego potrzebujemy więcej talentów IT. Rekruter IT będzie miał realny wpływ na rozwój tego zespołu. Jeśli więc szukasz miejsca, gdzie Twoja rola ma znaczenie, gdzie możesz się rozwijać i pozytywnie wpływać na  ludzi i otoczenie - dołącz do naszego zespołu People&Culture.