return to list

🤓 Recruitment Specialist (Med&Business)

5 000 - 7 000 PLN brutto

🌍 uPacjenta | Kuklińskiego 17A, Kraków

🖥 http://upacjenta.pl

#uPacjenta, #EB, #rekruter

Cenisz sobie inicjatywę i samodzielność działania? Masz świetnie oko do wyłapywania talentów i dar do pisania przykuwających treści? Chcesz pracować w miejscu, w którym ważna jest wspólna misja i cel? Dołącz do zespołu People&Culture jako Specjalista ds. Rekrutacji i pomóż nam budować zespoły, które zmieniają świat na lepsze! 

Będziesz odpowiedzialny/a za przyciąganie, rekrutowanie i budowanie najlepszego doświadczenia Kandydatów w procesie rekrutacyjnym. Będziesz również wspierać i współtworzyć procesy wewnętrzne, wymyślać koncepcje na nieszablonowe podejście do rekrutacji i realizować projekty Employer Brandingowe. Otrzymasz autonomię w działaniu i przestrzeń na swój rozwój. 

🤔 Kim jesteśmy?
Przede wszystkim grupą osób, które chcą ułatwiać innym dostęp do profilaktyki zdrowotnej i zachęcać do świadomego dbania o siebie. Tworzymy i udoskonalamy platformę, która przenosi badania laboratoryjne do domów i biur. Przekonujemy, że lepiej zapobiegać niż leczyć i chcemy mówić o tym coraz szerzej – nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Pracujemy nad tym, aby ludzie mogli żyć dłużej w zdrowiu. 

🔎 Do Twoich obowiązków będzie należeć:


🤝 W zamian za Twoją wiedzę i zaangażowanie oferujemy:


💡 Na tym stanowisku wymagamy:


Mile widziane: 


📞 💻 Jak będzie wyglądać nasz proces rekrutacji:

  1. Rozmowa telefoniczna 
  2. Zadanie rekrutacyjne
  3. Spotkanie online z Head of HR - Angeliką Blicharz oraz osobą z zespołu HR - Twoją potencjalnie przyszłą koleżanką w teamie
  4. Decyzja ;)

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoja rola ma znaczenie, gdzie możesz się rozwijać i pozytywnie wpływać na  ludzi i otoczenie - dołącz do naszego zespołu People&Culture 🚀
Jeśli spodobała Ci się nasza oferta i czujesz, że to stanowisko jest dla Ciebie, aplikuj już teraz!