return to list

🤓 Współpracujący IT Recruiter (Freelance)

5 000 - 10 000 PLN netto

🌍 User.com | Kolejowa, 5/7, Warszawa

🖥 http://www.user.com

#freelance, #python, #it

User.com to platforma business intelligence, która w intuicyjny sposób pozwala personalizować i automatyzować komunikację biznesową. Korzystając z dobrze znanych i innowacyjnych technologii webowych, rozwijamy stabilną i wydajną aplikację obsługującą codziennie miliony użytkowników. Nasze rozwiązanie doceniają klienci na całym świecie.

Jesteśmy stabilnie rosnącą firmą utrzymującą się głównie z przychodów, korzystającą ze wsparcia branżowego inwestora, dzięki któremu możemy dalej rozwijać swoją usługę i rozbudowywać zespół.

Szukamy freelancerów do zdalnej współpracy w zakresie rekrutacji IT, ale również do działu sprzedaży i supportu, w zamian za stałe wynagrodzenie za każdego zatrudnionego kandydata.

W każdym miesiącu zatrudniamy przynajmniej 2 osoby, do końca roku planujemy zwiększać tempo rekrutacji. W tym momencie mamy przynajmniej 5 wakatów, które chcemy "zamknąć" najpóźniej do końca maja. Współpraca z zewnętrznymi rekruterami w powyższym modelu pomaga nam realizować określoną strategię rekrutacji, którą możemy omówić telefonicznie.

Tech stack: Python 3.5+, PostgreSQL 9.6 i 10.0, Django, DRF, Celery, RabbitMQ, Docker, Gitlab + GitlabCI, WebSockets, Vue.js, Webpack, SASS.

Co oferujemy: zryczałtowane wynagrodzenie w wysokości 5000zł netto za każdego kandydata, którego zatrudnimy i który przepracuje z nami przynajmniej jeden miesiąc +1 dzień.