return to list

🤓 Asystent/ka ds. rekrutacji

3 000 - 4 800 PLN brutto

🌍 Veritas Group | Skarbowców 23a, Wrocław

🖥 https://veritas.pl

#PracujZnajlepszymi, #PracaZniemieckim, #Veritas

Witaj Drogi Kandydacie!

Super, że nasza oferta wzbudziła w Tobie zainteresowanie :)

Veritas Group to efektywnie rozwijająca się firma, jesteśmy nie tylko liderem w branży opiekuńczej, ale przede wszystkim ludźmi z pasją i zaangażowaniem w nowe projekty! Grupa Veritas to nie tylko branża opiekuńcza, lecz także ciekawe projekty z zakresu innowacji, wdrażanie nowoczesnych rozwiązań w początkowych projektach startupowych firmy oraz praca w środowisku międzynarodowym !

Obecnie, do jednego z naszych projektów poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ka ds. rekrutacji

Miejsce pracy: stacjonarnie, Wrocław - Krzyki

Szukamy osoby chcą się rozwijać w obszarze rekrutacji, pełnej dobrej energii i otwartej na nowe wyzwania. Wynagrodzenie 3850-4700 brutto + premie po okresie próbnym. Osoba na tym stanowisku będzie pracowała bezpośrednio ze specjalistą ds. rekrutacji.