return to list

🤓 IT Rekruter

4 000 - 6 000 PLN brutto

🌍 Vertex Solutions | Na ostatnim groszu 3, Wrocław

🖥 https://www.vertex-solutions.com/pl/

#rekrutacja, #IT, #sourcing

Vertex Solutions to odnosząca sukcesy firma konsultingowa zajmująca się rekrutacją IT z biurami w Londynie, Polsce i Indiach.

Stale rośniemy i odnosimy znaczące sukcesy, a pandemia nie była dla nas przeszkodą. Wzmocnieni i zdeterminowani nauczyliśmy się jak lepiej prowadzić rekrutację i jak lepiej odpowiadać na potrzeby biznesu.

Skupiamy się na Specjalistach z branży IT, którzy mają okazję brać udział w projektach nie tylko dla globalnych marek ale też mniejszych firm produktowych, firm typu software house i start-upów.

Jako Rekruter będziesz:


Kogo szukamy?
Hmm to dobre pytanie, na pewno kogoś z dobrą znajomością języka angielskiego (min B2) :)

Szukamy osoby, która chce się realizować, jest zdeterminowana żeby osiągnąć więcej, lubi bonusy i jara ją rekrutacja :) Jesteśmy zespołem, który jest głodny sukcesów, stale patrzymy co możemy zrobić lepiej, inaczej aby osiągnąć swój cel.

Więc jeśli masz doświadczenie i potrzebujesz zmian – dawaj znać, porozmawiajmy, ustalmy jakie mamy oczekiwania i co możemy dla siebie zrobić.

Jeśli nie masz doświadczenia, a wiesz, że rekrutacja jest dla Ciebie – też daj znać, zależy nam na Tobie, resztę możemy Cię nauczyć.

Oferujemy: