return to list

🤓 Junior IT Recruiter (1/2 etatu)

1 400 - 1 650 PLN brutto

🌍 VM.PL | Kościuszki 82, Wrocław

🖥 http://www.vm.pl

#softwarehouse, #rekrutacja, #sourcing

Poszukujemy osoby na stanowisko IT Recruiter aby powiększyć nasz zespół rekrutacyjny!


Projektów się namnożyło, dlatego potrzebujemy jeszcze jednej pary rąk do pracy, najlepiej na pół etatu.

Jeśli chcesz się nauczyć:

oraz: 

to proponujemy:

Wpadnij na naszą stronę www.vm.pl, a potem www.careers.vm.pl i jeszcze na facebooka, aby zobaczyć, jak fajni jesteśmy 🤪

O NAS


VM.PL wybił się ponad dekadę temu jako producent oprogramowania dla branży edukacyjnej i wydawniczej, ale 3 lata temu wypłynęliśmy na szerokie wody nearshoringu i z sukcesem pracujemy dla klientów zagranicznych, z takich branż jak motoryzacja, e-commerce albo półprzewodniki, rozszerzając swoje kompetencje o kolejne technologie.

Jak najbardziej oferujemy standard korpo-benefitowy; home office, multisporty, ubezpieczenia, lekcje językowe (eng i de), xbox, imprezy, grille, meetupy, szkolenia.

Nasi developerzy cenią sobie szczególnie bezstresowy klimat oraz niekorporacyjną atmosferę. Dużym atutem jest również pełna transparentność, a także realne możliwości wpływu na zasady funkcjonowania firmy oraz prowadzonych projektów. Najogólniej rzecz biorąc, lubimy tu pracować i mamy możliwość wprowadzania zmian w firmie przy których każdemu się pracuje jeszcze lepiej. W VM.PL nie lubimy nadgodzin i cenimy równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Zachowanie balansu pomiędzy tymi dwiema sferami życia jest dla nas bardzo ważne.