return to list

🤓 CEO Assistant with German

Undisclosed salary

🌍 VM.PL Software House | ul. Kościuszki 82, Wrocław

🖥 https://vm.pl/

#Wrocław, #IT, #German

VM.PL Software House - ponad dekada doświadczenia we wspieraniu średniej wielkości firm w całej Europie (głównie kraje DACH) w rozwoju ich systemów i narzędzi IT. Do tej pory z sukcesem zrealizowaliśmy blisko 475 różnych projektów dla ponad 60 klientów z różnych branż w Europie, zachowując przy tym najwyższą jakość usług, rodzinną atmosferę w zespole i bardzo niski wskaźnik rotacji. Na przestrzeni lat VM.PL stało się uznanym pracodawcą przyciągającym najlepszych specjalistów z dziedziny programowania. Dużo inwestujemy w nasz Zespół, wiedząc, że ludzie to najlepsze, co mamy do zaoferowania i ciesząc się na wiele kolejnych lat zrównoważonego rozwoju.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta/ki CEO VM.PL. Dołączając do nas będziesz ściśle współpracować z Prezesem naszej firmy i z pewnością zdobędziesz kompleksową wiedzę na temat funkcjonowania organizacji IT typu software house. Twoim głównym celem będzie wsparcie w koordynacji działań organizacyjnych i administracyjnych w pionie Delivery (dział rozwoju oprogramowania i współpracy z klientem).

VM.PL jest firmą, która dynamicznie się rozwija (rok do roku rośniemy o około 50%), dlatego zależy nam na umiejętności dostosowywania priorytetów do sytuacji. Osoba, która do nas dołączy będzie mieć możliwość pracy w intensywnie rozwijającym się środowisku i rozwoju pod okiem managera z 15-letnim doświadczeniem. Praca w pełnym wymiarze godzinowym, z możliwością rozpoczęcia współpracy na część etatu (docelowo 100%). Mile widziani studenci/absolwenci filologii germańskiej i kierunków powiązanych z zarządzaniem lub IT. Docelowo chcielibyśmy nawiązać stałą i długofalową współpracę na pełen etat.

Twoje zadania:


Podstawowe informacje:


Wymagania:


Etapy procesu rekrutacyjnego:

1. Rozmowa HR-owa z Rekruterem
2. Spotkanie z Anią – HR Business Partner VM.PL
3. Spotkanie z Łukaszem – CEO VM.PL