return to list

🤓 Delivery Department Assistant

Undisclosed salary

🌍 VM.PL Software House | ul. Kościuszki 82, Wrocław

🖥 https://vm.pl/

#German, #IT, #Wrocław

VM.PL Software House - ponad dekada doświadczenia we wspieraniu średniej wielkości firm w całej Europie (głównie kraje DACH) w rozwoju ich systemów i narzędzi IT. Do tej pory z sukcesem zrealizowaliśmy blisko 475 różnych projektów dla ponad 60 klientów z różnych branż w Europie, zachowując przy tym najwyższą jakość usług, rodzinną atmosferę w zespole i bardzo niski wskaźnik rotacji. Na przestrzeni lat VM.PL stało się uznanym pracodawcą przyciągającym najlepszych specjalistów z dziedziny programowania. Dużo inwestujemy w nasz Zespół, wiedząc, że ludzie to najlepsze, co mamy do zaoferowania i ciesząc się na wiele kolejnych lat zrównoważonego rozwoju.

Szukamy otwartej i ukierunkowanej na rozwój osoby, która wesprze dział Delivery w codziennej pracy oraz zarządzaniu obejmując rolę Delivery Department Assistant. Kluczowa jest dla nas znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego. Chcemy zatrudnić kogoś kto lubi aktywnie działać! Też jesteśmy aktywni 😉 Pracujesz nad różnymi projektami jednocześnie? Jesteś urodzonym organizatorem? Po prostu ‘"ogarniasz"? Do tego nie boisz się ludzi i chcesz się uczyć od Managerów doświadczonych w bojach projektowych (IT) oraz biznesowych? Zapraszamy, nie będziesz się nudzić i z pewnością nie będziesz stać w miejscu. 

VM.PL jest firmą, która dynamicznie się rozwija (rok do roku rośniemy o około 50%), dlatego zależy nam na umiejętności dostosowywania priorytetów do sytuacji. Osoba, która do nas dołączy będzie mieć możliwość pracy w intensywnie rozwijającym się środowisku i rozwoju pod okiem doświadczonego managera (Head od Delivery). Praca w pełnym wymiarze godzinowym, z możliwością rozpoczęcia współpracy na część etatu (docelowo 100%). Mile widziani studenci/absolwenci filologii germańskiej i kierunków powiązanych z zarządzaniem lub IT. Docelowo chcielibyśmy nawiązać stałą i długofalową współpracę na pełen etat.

Twoje zadania:


Podstawowe informacje:


Wymagania:


Etapy procesu rekrutacyjnego:

1. Rozmowa HR-owa z Rekruterem
2. Spotkanie z Anią – HR Business Partner VM.PL
3. Spotkanie z Gabrielem - Head of Delivery VM.PL