return to list

🤓 Rekruter Kochający Ludzi

4 000 - 6 000 PLN brutto

🌍 Welovepeople | Wileńska 69, Warszawa

🖥 http://www.welovepeople.pl

#rekrutujębolubię, #welovepeople, #rekruterkochającyludzi

Cześć! Jesteśmy Welovepeople :)
I każdego dnia skutecznie pomagamy firmom i kandydatom nawiązywać owocne współprace. Jesteśmy agencją rekrutacyjną i specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska średniego i wyższego szczebla, cały czas wyznaczając najwyższe standardy w każdym obszarze w którym działamy.
 
Czym zajmujemy się na co dzień?
Nasz główny cel to skuteczne połączenie kandydatów z pracodawcami. Wspieramy zarówno międzynarodowe korporacje z sektora SSC/BPO jak również firmy budujące zespoły IT. 
 Pozytywne nastawienie, otwartość na ludzi i doświadczenia oraz ciągła chęć bycia lepszym według nas opisuje idealnego partnera w pracy. Jeśli wyznajesz podobne wartości, aplikuj do nas! 
 P.S. Wiesz, dlaczego praca z nami jest przyjemna? Ponieważ, my po prostu KOCHAMY LUDZI!
 
Kogo szukamy?
Poszukujemy obecnie rekruterów wyłącznie zdalnie. Oczywiście, jeśli chcesz spotkać się f2f nie ma problemu, biuro stacjonarne mamy w Warszawie. Niemal codziennie będziesz prowadzić rozmowy rekrutacyjne, szukać kandydatów, kontaktować się z nimi, pisać ogłoszenia, profile. Jednocześnie będąc w stałym kontakcie z klientem. NIE będziesz zajmować się sprzedażą usług rekrutacyjnych (to zostaw nam ;))
 
Zadania rekrutera w Welovepeople:


Kompetencje, których szukamy:


Dołączając do Welovepeople otrzymasz:


Etapy rekrutacji:

  1. Przesłanie aplikacji przez formularz zgłoszeniowy;
  2. Zadanie rekrutacyjne ok. 20 minut;
  3. Video rozmowa ok. 1h;
  4. Feedback dla wszystkich zgłoszonych osób;
  5. Złożenie oferty i finalizacja współpracy.

Twórzmy razem firmę, która tworzy na nowo standardy efektywnej rekrutacji. Podoba Ci się ta wizja? Nie zwlekaj tylko aplikuj i dołącz do nas! 

Czy już mówiliśmy, że Kochamy Ludzi? ;)