return to list

🤓 IT Recruiter

7 000 - 9 000 PLN brutto

🌍 WSKZ | Plac Powstańców śląskich 1, Wrocław

🖥 http://studia-online.pl

#Recruiter, #IT, #HRBP

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego to nowoczesna uczelnia zajmująca się podwyższaniem kompetencji oraz kwalifikacji zawodowych. Obecnie tworzymy szeroki wachlarz studiów stacjonarnych oraz podyplomowych, które są realizowane na naszych autorskich platformach e-learningowych.

Do naszego działu HR poszukujemy osoby, która obejmie całościową opiekę HRową nad naszym wewnętrznym działem IT. Twoim przełożonym będzie HR Manager, zaś raportować będziesz do HR Managera oraz IT Project Managera.

Krótki opis działu IT, który wziąłbyś/wzięłabyś w opiekę:

Pracujemy w Scrumie. Korzystamy z narzędzi dostarczanych przez Atlassian (m.in. Jira i Confluence). Rozwijamy kilka projektów jednocześnie. Mamy wpływ na wybór narzędzi i technologii. Koncentrujemy się na rozwoju produktu i utrzymaniu kodu. Praktykujemy Code Review. Przydzielamy taski zgodnie z wiedzą i umiejętnościami.