return to list

🤓 Młodszy Konsultant HR

Undisclosed salary

🌍 Wyższe Piętro HR | Aleje Ujazdowskie 24, Warszawa

🖥 https://wyzszepietrohr.pl/

#sourcing, #rekruter, #hr

Miejsce pracy: Warszawa+ częściowo zdalnie

Rodzaj zatrudnienia: B2B

Wyższe Piętro HR to miejsce, które łączy ludzi pełnych pasji, zaangażowania, doświadczenia i wiedzy.

Łączą nas wspólne wartości i sposób patrzenia na świat. Lubimy ludzi i pracę z nimi, dlatego zawsze można liczyć na nasze zaangażowanie, profesjonalizm i życzliwe podejście.

Na Wyższym Piętrze HR mamy szefostwo "bez parapetu", traktujemy się z szacunkiem i po partnersku, w rekrutacji dbamy o obie strony procesu. Stawiamy na uczciwość - nie malujemy trawy na zielono. Służymy radą, dzielimy się wiedzą.

Jesteśmy elastyczni i innowacyjni. HR jest naszą pasją, śledzimy zmiany na rynku pracy i wytyczamy własne ścieżki.

Zakres obowiązków:

Najciekawsze wyzwania, które na Ciebie czekają to:

Poszukiwane kompetencje:

Jeśli:

dodatkowo, jeśli nasze wartości są Ci bliskie, chcesz rozwijać się w obszarze rekrutacji, wiesz co to jest sourcing i lubisz działać w social mediach dołącz do naszego zespołu.

Oferujemy:

Aplikując, wyceń swoją wiedzę i doświadczenie, które posiadasz. Sam określ swoje oczekiwania finansowe.