return to list

🤓 SPECJALISTA HR

3 000 - 5 000 PLN brutto

🌍 ZMM MAXPOL | OKULICKIEGO, 16c, Rzeszów

🖥 https://zmm-maxpol.pl/

#REKRUTER, #HR

ZMM MAXPOL to firma z długoletnią tradycją w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych. Produkujemy na rynek krajowy i zagraniczny. Współpracujemy z dużymi firmami produkując detale dla branży AGD.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista HR.

Obowiązki:

·            Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
·           Zapewnienie optymalnego i ustalonego poziomu zatrudnienia;
·            Przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
·            Poszukiwanie źródeł pozyskiwania kandydatów,
·            Tworzenie profili kandydatów i prowadzenie bazy kandydatów,
·            Przeprowadzanie rozmów telefonicznych oraz osobistych spotkań w biurze
·            Współtworzenie procedur wewnętrznych i regulaminów;
·            Tworzenie raportów, zestawień oraz analiz zgodnie z zapotrzebowaniem Zarządu;
·            Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska.

Oferujemy:

·            Umowę o pracę w średniej wielkości firmie o profilu produkcyjnym,
·            Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym, pełnym wyzwań środowisku pracy;
·            Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
·            Pakiet benefitów – m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport,

Oczekujemy:

·            Doświadczenia zawodowego w obszarze HR,
.            Praktycznej znajomości przepisów prawa pracy;
·            Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
·            Predyspozycji managerskich i bardzo dobrej organizacji pracy w dynamicznym środowisku;
·            Znajomości branży produkcyjnej (mile widziane);
·            Komunikatywnej (minimum B2) znajomości języka angielskiego;
·            Wykształcenia wyższego na kierunku: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia, Socjologia;
·            Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
·            Elokwencji, zdolności organizacyjnych, umiejętności zarządzania czasem pracy,
·            Umiejętności wyznaczania priorytetów,
·            Dążenia do realizacji wyznaczonych celów.