• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Rekruter
new
Recruitment
Dürr Poland Sp. z o.o.

Rekruter

Radom
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Samodzielność
Angielski
Recruitment
Opis stanowiska

Dürr Poland Sp. z o.o. wiodący producent nowoczesnych systemów transportu technologicznego mających zastosowanie głównie w przemyśle samochodowym, poszukuje osoby na stanowisko: Rekruter

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska (tworzenie ogłoszeń, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, komunikacja z kandydatami)
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w ramach realizowanych projektów rekrutacyjnych (portale internetowe, agencje pracy tymczasowej, firmy doradztwa personalnego)
  • Wspieranie działań z zakresu Employer Branding (m.in. kontakt z biurami karier, przygotowywanie i udział w wydarzeniach rekrutacyjnych tj. targi pracy, poszukiwanie alternatywnych kanałów dotarcia do kandydatów)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia)
  • 2-5 lat doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji i komunikatywność

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o uznanej światowej renomie, której produkty wykorzystywane są w najnowocześniejszych fabrykach samochodowych na świecie
  • Stanowisko w dobrze prosperującym i rozwijającym się zakładzie produkcyjnym
  • Umowę na zastępstwo
  • Współpracę z profesjonalnym i doświadczonym zespołem
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy