return to list

🤓 HR Director/HRBP

Undisclosed salary

🌍 Ready4S | Miodowa, Kraków

🖥 http://www.ready4s.com

#HRBP, #Director, #leader

Do Ready4S szukamy nowego partnera dla CEO, COO oraz managerów. Lider zespołu rekrutacyjnego będzie tworzyć oraz usprawniać procesy rekrutacyjne i wewnętrzne, w oparciu o strategiczne cele firmy. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartość i focus na drugiego człowieka, dlatego dialog i feedback są dla nas szczególnie ważne.

Jeśli chcesz pracować w miejscu, gdzie Twoje zdanie ma znaczenie, cenisz sobie pracę z innymi i nastawiasz się na usprawnienia - to miejsce jest właśnie Ciebie!

Na czym będzie polegać Twoja rola?


Sprawdzisz się w tej roli, jeśli:


Dołączając do nas, możesz spodziewać się:


Cześć! Jesteśmy Ready4S - krakowski software house (rocznik 2012), który ma na swoim koncie ponad 200 projektów (https://www.ready4s.com/our-work) dla klientów z ponad 35 krajów (głównie z UK, USA i Europy Zachodniej). Obecnie znajdujemy się na liście Top15 firm technologicznych serwisu Clutch.co. Jak się tam znaleźliśmy? Przeszliśmy długą drogę, zaczynając od tworzenia aplikacji mobilnych (WOW! STUFF, TravelByArt - apka wyróżniona przez NYT!), po rozwój i stawianie od zera rozbudowanych systemów, z których korzystają miliony użytkowników. Wiele się w tym czasie nauczyliśmy i wiemy już dokąd zmierzamy - naszą misją jest pomoc klientom w rozwoju ich produktów. Od ponad roku koncentrujemy się na współpracy z klientami typu SMB i Enterprise (m.in. Coca-Cola, Roche, Uber). 

To, co pozostało niezmienne, to przyjazna, nieformalna atmosfera i ludzie, na których zawsze można liczyć. Tworzymy zespół 50+ specjalistów, na których składają się między innymi programiści (PHP, Java, Angular, React, Android i iOS), Testerzy, DevOpsi, Product Designerzy i Project Managerowie.