return to list

🤓 HR Business Partner

8 000 - 10 000 PLN netto

🌍 TimeCamp SA | Aleja Wiśniowa 36A, Wrocław

🖥 https://www.timecamp.com/

#HRBP, #HR, #BusinessPartner

TimeCamp SA to firma technologiczna typu SaaS, która zajmuje się tworzeniem i rozpowszechnianiem oprogramowania TimeCamp, pozwalającego na mierzenie czasu do projektów na systemach Windows, Mac, Linux, Android, iPad i iPhone. Posiadamy ponad 3000 klientów z całego świata oraz zarejestrowane biura w Polsce i w USA.

Do naszego wrocławskiego, blisko 50-osobowego zespołu poszukujemy HR Business Partnera, który wesprze nas w kluczowych procesach obszaru HR naszej szybko rozwijającej się firmy. Szukamy osoby która nie boi się wyzwań na samodzielnym stanowisku, odważnie proponuje nowe rozwiązania, wie jak wcielać je w życie i potrafi ocenić ich skuteczność. HR Business Partner będzie miał duży wpływ na kształtowanie przyszłości TimeCamp SA, budowanie relacji w zespole oraz kultury organizacji.

HR Business Partner

Miejsce wykonywania zadań: Wrocław / częściowo zdalnie (2 - 3 dni tygodniowo)

Twój zakres zadań:


Nasze wymagania:


Oferujemy:


Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli: 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). 

Informujemy, że brak zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)) będzie skutkował brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji. 

Informujemy, że administratorem danych jest TimeCamp S. A. z siedzibą we Wrocławiu, al. Wiśniowa 36a/311 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych będzie skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.